تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1400 - 12:11
1429 بازدید
کد خبر : 238

تلاش مضاعف در وقت تعطیلی!

تلاش مضاعف در وقت تعطیلی!
رئیس‌جمهور در برنامه زنده تلویزیونی در خصوص مسائل و موضوعات مهم کشور و همچنین برنامه‌های دولت سیزدهم برای حل مشکلات، با مردم گفتگو کرد و اعلام نمود، کارهای میدانی در پشت میز انجام‎شدنی‎ نیست و آینده بسیار امیدوارکننده و روشن است.

به گزارش الوند همدان؛ فرهاد مهدوی در یادداشتی نوشت؛ ممکن است برخی شخصیت‌ها و یا رسانه‌های مغرض این سخنان رئیس‌جمهور را شعاری و یا غیرعملیاتی بدانند؛ اما هر چه از عمر این دولت می‌گذرد، اعتماد و اعتقاد مردم به سخنان و عملکرد دولت بیشتر می‌شود؛ زیرا: یکی از ویژگی‌های اقتدار این است که با اقناع هم‌راستا شود و از شعارزدگی که آفت اقتدار و اقناع است، پرهیز شود. دولت سیزدهم یکی از تصمیمات راهبردی خود را بر اساس اقناع‌سازی مردم گذاشته است و به همین خاطر است که رئیس‌جمهور در گفتگوی تلویزیونی خود بر این امر تأکید می‌کند که با واکسن اجباری مخالف است، اما اصرار می‌کند که مردم با اقناع واکسن‌ بزنند.

رئیسی در این مدت اندک اثبات کرده که به دنبال آن نیست که سفره مردم را به مذاکرات بی‌حاصل گره بزند. دولت از مذاکره فراری نیست و از بیان سخنان به‌حق با مردم ایران، با کسی رودربایستی ندارد. دولت رئیسی مذاکره را برای مذاکره نمی‌خواهد و درعین‌حال تلاش می‌کند تا اثر مذاکره را بر زندگی مردم کاهش دهد. با این روش اثر تحریم بر اقتصاد مردم هم کاهش می‌یابد.

یکی از شعارهای محوری دولت، مسکن بوده است. دولت در مورد مسکن بر سر وعده خود ایستاده و اصرار دارد که ساخت ۴ میلیون مسکن را در ۴ سال انجام خواهد داد و باور مردم به این وعده دولت نیز باعث شده است که تورم قیمتی مسکن نسبت به ماه‌های گذشته روند نزولی به خود بگیرد. اخیراً مرکز آمار ایران اعلام کرده که ترمز شتاب افزایش قیمت مسکن کشیده شد و نرخ تورم سالیانه مسکن شهریور نسبت به شاخص دوره مشابه سال قبل ۷.۹ درصد کاهش داشته است.

نکته راهبردی:
برخی رسانه‌‌های داخلی معلوم‌‌الحال و چهره‌های سیاسی که روزگاری از تنبلی دولت قبل حمایت می‌کردند، امروز از زرنگی و حضور در میدان دولت سیزدهم نگران هستند. برای موفقیت دولتی که تعطیلی روز جمعه و خوش‌گذرانی در پرتو مسئولیت را بر خود حرام کرده است، کمک همگانی لازم است.
این دولت دستش را به سمت آمریکا و فرانسه و انگلیس دراز نکرده است، بلکه به سمت توان و اراده ملت دراز کرده است.

پس می‌بایست این دولت را کمک کرد تا کشور به ساحل آرامش برسد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

روزنامه بازی خرید از شاتوت