تاریخ انتشار : پنجشنبه 29 مهر 1400 - 17:13
1001 بازدید
کد خبر : 283

رئیس شورای اسلامی شهر همدان :

افراد برای انجام امور قانونی خود در شهرداری نباید معطل شوند

افراد برای انجام امور قانونی خود در شهرداری نباید معطل شوند
رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار منتخب همدان ضمن حضور در دفتر فرماندار با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

یه گزارش الوند همدان؛ رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار منتخب همدان ضمن حضور در دفتر فرماندار با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این نشست گفت : شورای اسلامی شهر با هدف اجماع بدنبال انتخاب شهردار کارامد برای همدان بود که در نهایت با ۱۰ رای موافق آقای حسینی انتخاب شد.
وی با اشاره به اقدامات شورای اسلامی شهر همدان در بررسی برنامه ها و فرایند انتخاب شهردار افزود : افق دید بلند، برنامه های خوب برای توسعه شهر همدان و همسو بودن با اهداف شورای اسلامی شهر در مدیریت شهری از جمله ویژگیهای شهردار منتخب همدان است.
محمود مسگریان با بیان اینکه میزان رضایتمندی مردم از شهرداری مطلوب نیست تصریح کرد : حجم ارتباط و خدمات گسترده بین شهرداری و مردم هم با هیچ ارگانی قابل مقایسه نیست اما آنچه مردم از آن گله مند هستند باید کاهش پیدا کند.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر پاسخگویی مناسب، بهره گیری از فناوریهای الکترونیک و شفاف سازی در عملکرد شهرداری اضافه کرد : افراد برای انجام امور قانونی خود در شهرداری نباید معطل شوند.
مسگریان افزود : شهرداری و زیرمجموعه های آن برخوردار از کارکنان متعهد و دلسوز است و اگر مشکلی در بخشی به چشم می خورد نباید این مشکل را تسری داد.
وی ابراز امیدواری کرد شهردار همدان به عنوان یک نیروی جهادی، بومی و آشنا به مسایل و دغدغه های شهر همدان بتواند با حمایت همه جانبه شورای اسلامی شهر در توسعه همه جانبه و پیشبرد امور مدیریت شهری همدان موفق باشد.
فرماندار شهرستان همدان نیز نیروهای کارآمد با تجربه و توانمند موجود در شهرداری همدان را سرمایه های انسانی قابل نوجه دانست و گفت : سالها برای این نیروها هزینه شده و صاحب تجربه های ذیقیمتی هستند که باید در کنار آنها از افراد با انگیزه ای که در مناطق و سازمانهای زیرمجموعه شهرداری وجود دارد در مسئولیتها استفاده شود.
وی با بیان اینکه فقدان درآمد پایدار گریبان بسیاری از شهرداری ها را گرفته است افزود : شهرداری های شهرهای کوچک به مراتب مشکلات بیشتری دارند و این مهم ضرورت توجه بیشتر به اقتصاد شهری را دوچندان می کند.
محمد علی محمدی اضافه کرد : با افزایش درآمد پایدار قدرت تصمیم گیری در مدیریت شهری افزایش یافته و رونق شهر،گردشگری، عمران شهری و اهداف فرهنگی بیش از پیش محقق خواهد شد.
فرماندار همدان با اشاره به ضرورت چابکسازی شهرداری همدان اظهارکرد : فربه شدن شهرداری باعث شده گاهی دغدغه مدیریت شهری در بخشهای مختلف شهرداری معطوف به تامین حقوق و مزایای کارکنان شود.
محمدی با بیان اینکه پاسخ هر انتقادی را باید صرفا با انجام کار بدهیم افزود : اثرگذاری و کارایی برای مردم موضوع مهمی است که ما هم با این هدف از همراهی و همکاری با مدیریت شهری دریغ نخواهیم کرد.
وی با اشاره به مشکلات ترافیکی و بطول انجامیدن تهیه و ابلاغ طرح جامع شهر همدان تاکید کرد : کارهای مطالعاتی باید در حداقل زمان انجام شود چون گاهی با طولانی شدن موضوع مشمول مرور زمان و با تغییراتی در اولویتها و وضع موجود مواجه می شویم.
شهردار منتخب همدان نیز گفت : شهرداری همدان با تمام نواقص و مسایل و مشکلات عملکرد خوبی داشته و نباید با مشاهده برخی کمبودها زحمات مدیریت شهری و کارکنان خدوم شهرداری را نادیده بگیریم.
سید مسعود حسینی با بیان اینکه هم اکنون شهر همدان یکی از شهرهای زیبا و قابل توجه در مدیریت شهری در سطح کشور است افزود : باید بستری فراهمن شود تا با امکانات موجود و تلاش برای سرمایه گذاری و افزالیش درآمد شهرداری بتوانیم برنامه هایی که مد نظر داریم به اجرا برسانیم.
وی با بیان اینکه با تامین منابع لازم فکر مدیران شهرداری برای انجام کار آزاد می شود بیان کرد : شفافیت، تسهیل در خدمات مراجعان و بهره گیری از سامانه جامع الکترونیک باید در شهرداری بطور ویژه مورد توجه قرارگیرد.
حسینی افزود : چند برنامه سرمایه گذاری به عنوان اولویت کار شهرداری به منظور تامین درآمد پایدار مد نظر داریم که امیدواریم با بهره گیری از پتانسیل های موجود و همراهی سایر مدیران بتوانیم در حداقل زمان اجرایی کنیم.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

روزنامه بازی خرید از شاتوت